ODKAZY NA SPŘÁTELENÉ KAPELY, FANZINY, FIRMY A DALŠÍ ZAJÍMAVÉ WEBY:


WWW.FARJU.COM ...
Vysoce profesionální pojednání ohňostrojů, koncertních pyrotechnických efektů, speciální efekty pro videoklipy, reklamu, divadlo, film a nebo jen tak pro zábavu na mejdan a navíc za výborné ceny. Nutno dodat že majitelé této sympatické kompany jsou lidé milující a podporující tvrdou muziku, takže je s nimi vždy skvělá a velmi příjemná spolupráce !!!

WWW.PANTER-PRAHA.CZ ...nebo WWW.SENNHEISER.CZ
Tak toto není potřeba moc vysvětlovat. Každý kdo pracuje se zvukem, takže i muzikanti, se dříve či později nevyhnutelně setká se špičkovou kvalitou studijových i koncertních mikrofonů Neumann a Sennheiser. Firma Sennheiser z Německa nabízí nejdokonaleší systémy pro bezdratový přenos zvuku a to jak pro mikrofony tak i pro kytary i baskytary. A navíc osazenstvo této firmy jsou nadmíru vstřícní a milí lidé, určitě se za nimi zastavte až se rozhodnete zbavit se zamotaných kabelů na podiu.

My v KRYPTOR jsme na vysílačky už skoro dvacet let!!!!

WWW.VITACIT.CZ ...
Vynikající stránka o skvělé kapele na kterou velmi rádi vzpomínáme. Pečlivost a systematičnost tvůrců stránky, pánů Kaisra a Brzáka je ohromující a přál bych každému mít takové šikovné webmajstry. Navíc jejich rubriku ...Máme rádi... nezbývá než všem, kteří mají v srdci lásku k dobré muzice, vřele doporučit a to nejméně dvakrát denně!!!

DALŠÍ BUDOU NÁSLEDOVAT...